PROŚBY ZA WSTAWIENNICTWEM BŁ. JANA BEYZYMA

Szczęść Boże!
Mam kolejną prośbę do Błogosławionego Jana Beyzyma. Chodzi o osobę chorą, o Józefa, u którego zdiagnozowano raka jelita i okrężnicy wraz z przerzutami do wątroby, torbiel na nerce i złogi w pęcherzyku żółciowym, ma też oko, na które nie widzi, po wypadku.  Możliwe, że całe to chorowanie związane jest z tym wypadkiem. Może są jakieś powody chorowania ukryte. Może są jakieś przeszkody, które przeszkadzają w uzdrowieniu. Bóg wszystko wie i jako najlepszy lekarz, poprowadzi i pomoże w uzdrowieniu.
Chory Józef przeszedł siedem cykli leczenia (i ma mieć kolejne), z jelitami jakby lepiej trochę (miał też radioterapię na jelita), niestety mimo leczenia wyniki z wątrobą, zamiast się poprawiać, są gorsze, krwinki czerwone w za małej ilości. Zmiana na wątrobie miejscami dwa razy większa, są też ogólnie ogniska na wątrobie. Możliwe są więc różne przerzuty, może na różne organy.
Sytuacja nie jest za ciekawa. A obecne leczenie możliwe, że przestało niestety działać.
Chcę prosić wraz z prośbą jego rodziny o mszę św.: O UZDROWIENIE DLA JÓZEFA I POTRZEBNE ŁASKI DLA NIEGO I JEGO RODZINY ZA WSTAWIENNICTWEM BŁ. JANA  BEYZYMA.
Bóg może wszystko, może zechce posłużyć się wstawiennictwem Błogosławionego Jana Beyzyma. Proszę o modlitwę i daj Boże zdrowie chorym. Polecam też osobę, którą Bóg się posłuży, aby kanonizować Błogosławionego Jana Beyzyma.
Pozdrawiam i Bóg zapłać za pomoc.
Marta